Wyspa dla dzieci - wer. Max

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 95206
  • Producent: 95206
  • Kod producenta: 8851883952069
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 1 186,99 zł 1 460,00 zł

Wyspa dla dzieci - wersja MAX. Zestaw idealny do wyposażenia świetlic i przedszkoli z pięcioma grami na każdej dostępnej ścianie. Ustawienie go przez opiekunów w wyznaczonym miejscu grupuje wszystkie dzieci tam, gdzie łatwiej je kontrolować. Zabawka również doskonale sprawdzi się w sklepie gdzie dzieci najczęściej nie są zainteresowane czynionymi przez rodziców zakupami. Praktyka wskazuje, że dzieci zachęcone zabawą proszą rodziców o ponowne odwiedzenie sklepu w którym tak świetnie się bawiły... . Doskonały produkt dla kącików zabaw w hotelach w których trzeba czymś dzieci zainteresować. Produkt odporny na uszkodzenia bez jakichkolwiek luźnych elementów a więc nie ma obawy zdekompletowania zabawki. Zestaw firmy SANTOYS jest certyfikowany w niemieckim laboratorium TÜV Rheinland, spełnia europejska dyrektywę dotyczącą zabawek, normę EN-71 a co najważniejsze surowiec pochodzi z plantacji przyzakładowych.  

Zestaw zawiera następujące gry:

1. MY CASTLE / MÓJ ZAMEK - interesująca zabawa polegająca na przemieszczaniu kolorowych kulek za pomocą magnetycznego ołówka w odpowiednie miejsca. Metalowe kulki zabezpieczone przed dostępem dziecka w sposób trwały przezroczystym tworzywem. W zestawie dwa magnetyczne ołówki, pozwalające na zabawę jednocześnie dwójce dzieci.

2. ścianę muzyczną z cymbałkami i zestawem dwóch dzwonków (odpowiednio dobrana wielkość  aby nie były uciążliwe).

3. labirynt do ręcznego przemieszczania kolorowych elementów po wydrążonych kanałach. Ruchome elementy i miejsca dla nich przeznaczone oznaczono identycznymi kolorami.

4. ścianka z wydrążonymi pionowymi torami pozwalająca na swobodne przemieszczanie się elementów w dół pod wpływem siły ciężkości.

5. Przestrzenny labirynt wykonany z metalowych prętów po których można przemieszczać kolorowe drewniane kulki. Ze względu na ochronę gry w trakcie transportu element umieszczony odwrotnie (" do góry nogami ") w sześcianie. Samodzielny montaż polega na odwróceniu elementu i przymocowaniu za pomocą czterech śrub, znajdujących się w zestawie.


Rozmiar całego sześcianu: 610 x 610 x 680 mm. Waga 29 kg - realizacja dostawy bezpłatna za pośrednictwem serwisu www.apaczka.pl