O firmie

Firma handlowa "WIT" została zarejestrowana w 1989 roku.

Przez 29 lat działalności głównym przedmiotem jej działania była produkcja wysokiej jakości odzieży dziecięcej.

W 2008 roku firma wprowadziła do sprzedaży na zasadzie przedstawicielstwa w Europie Środkowej i Wschodniej drewniane zabawki edukacyjne firmy SANTOYS jako odpowiedzi na trend wymuszający powrót do naturalnych i odnawialnych surowców oraz zniechęcenie wszechobecnym plastikiem.

Zabawki firmy SANTOYS łączą funkcję edukacyjną z rozrywkową; są bezpieczne i spełniają wszystkie kryteria pozwalające na obrót nimi w całej Europie. Bezpieczeństwo i wysoka jakość oferowanych wyrobów jest naszym priorytetem.      

               
Siedziba firmy mieści się w Chodzieży (Wielkopolska), 75 km na północ od Poznania a 30 km na południe od Piły, przy trasie Poznań - Koszalin. Biura, magazyny a także sklep firmowy mieszczą się przy ulicy Wincentego Witosa 39. Sklep stacjonarny jest sklepem z wszystkimi niezbędnymi do wychowania dziecka produktami a więc fotelikami samochodowymi, wózkami, spacerówkami, odzieżą, łóżeczkami, wanienkami, pościelą, krzesełkami oraz zabawkami.


W każdej chwili jesteśmy w stanie udzielić Państwu wiążącej informacji o dostępności poszczególnych produktów i terminie realizacji dostaw w przypadku braku danych asortymentów w magazynie głównym.

Zapraszamy do naszej siedziby; jesteśmy przygotowani także do realizacji dostaw hurtowych bezpośrednio do klienta.

 

KONTAKT:

Firma Handlowa WIT
Ul. Wincentego Witosa 39
64-800 Chodzież
tel./fax. 
(+ 48) 67 28 29 599

 

e-mail: wit@wit.biz.pl

e-mail: sklep@zabawki-edukacyjne.com.pl